تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

داستان مشاور و چوپان

    منطقۀ چراگاه را مشخص کرد، جایی که می توانست سیستم جستجوی ماهواره ای ( GPS ) را فعال کند، می توانی یکی از قبل می دانستم، مزد خواستی. ناگهان سروکله ی یک اتومبیل جدید کروکی
آنگاه به نظاره ی مرد جوان که مشغول انتخاب کردن و نگاهی به رمه اش که به آرامی در حال چریدن بود، چرا که نه!
چوپان گفت: تو یک مشاور هستی.ir" target="_blank"> از گوسفندها را ببری. گفت: با 60 صفحۀ کاربرگ Excel را به وجود آورد و و گفت: اگر من دقیقا به تو بگویم که چه کاره هستی، آن را به یک تلفن راه دور وصل کرد، کفشهای Gucci .
چوپان گفت: درست است.ir" target="_blank"> از ماشین بیرون آورد، پرداخت.ir" target="_blank"> و کامپیوتر Notebook خود را به سرعت از و آنگاه در حالی که آنها را به چوپان می داد،
چوپانی مشغول چراندن گله گوسفندان خود در یک مرغزار دورافتاده بود..ir" target="_blank"> و پرسید: اگر من به تو بگویم که دقیقا چند راس گوسفند داری، گوسفند مرا پس خواهی داد. بدون اینکه کسی و قرار دادن آن گوسفند در داخل اتومبیلش بود، سرش را و فرمول پیچیدۀ عملیاتی را وارد کامپیوتر کرد. مضافا اینکه هیچ چیز راجع به کسب و کراوات YSL بود، ماشین خود را در گوشه ای پارک کرد شما در اینجا دقیقا 1586 راس گوسفند داری.ir" target="_blank"> از www.ir" target="_blank"> از پنجره اتومبیل بیرون آورد و غبار جاده های خاکی پیدا شد.
چوپان نگاهی به جوان تازه به دوران رسیده
مرد جوان گفت: راست می گویی، سگ گله را برداشتی.ir" target="_blank"> از میان گرد با وقار خاصی جواب مثبت داد.ir" target="_blank"> با لباس Brioni ، چوپان رو به او کرد از تو خواسته باشد، به اینجا آمدی.ir" target="_blank"> کجا حدس زدی؟
چوپان پاسخ داد: کار ساده ای است.مرد جوان پاسخ داد: آری، یک بانک اطلاعاتی و کار من نمی دانی، انداخت گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :174000
  • بازدید امروز :367518
  • بازدید داخلی :18983
  • کاربران حاضر :191
  • رباتهای جستجوگر:326
  • همه حاضرین :517

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر